Kontakt

601 530 542
601 230 532
info@maxidoor.pl

Drzwi dwuskrzydłowe drewniane

Drzwi dwuskrzydłowe to coraz częściej wybierana opcja do domowego salonu. Jest to świetna propozycja dla gospodarzy domowych, którzy poszukują nowoczesnego rozwiązania do największego pomieszczenia w ich czterech ścianach. Nasza firma zajmuje się stolarką drzwiową od 1993 roku i dla naszych klientów wykonujemy również drzwi dwuskrzydłowe z drewna. Oferujemy nowoczesne i klasyczne designy, które z pewnością dopasujesz do indywidualnej aranżacji wnętrza. Zapraszamy wszystkich miłośników estetycznych wnętrz do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy precyzję w wykonywaniu zamówień oraz dostosowanie naszej pracy do indywidualnych wymagań klienta.

Drzwi dwuskrzydłowe to rodzaj drzwi, które składają się z dwóch skrzydeł, które mogą być otwierane niezależnie lub razem. Zazwyczaj stosuje się je w miejscach, gdzie potrzebne jest szerokie wejście. W naszej ofercie znajdziesz drzwi dwuskrzydłowe jednostronne (czyli takie, gdzie klamka znajduje się tylko na jednym skrzydle) oraz dwustronne (oba skrzydła są wyposażone w klamki). Wykonujemy drzwi z najwyższej jakości drewna, stosując nowoczesne metody produkcji. Dodatkowo dokładnie zabezpieczamy materiał wykonawczy, aby stał się bardziej odporny na działanie czynników zewnętrznych, co sprawia, że nasze drzwi są nie tylko stylowe, ale też wyjątkowo trwałe.

Drzwi dwuskrzydłowe do salonu

Drzwi dwuskrzydłowe bardzo chętnie wybierane są jako drzwi do salonu. Dzięki temu, że takie drzwi wyróżniają się większymi rozmiarami, wydają się bardziej gustowne, co wpływa na atmosferę całego wnętrza. Nawet wtedy, gdy skrzydła pozostają zamknięte, dodają wrażenia przestronności pokoju, a wykonane w odpowiednim stylu, stają się idealnym dodatkiem do całej aranżacji.

Nasza firma wykonuje drzwi dwuskrzydłowe drewniane dopasowane do wymagań klientów. Dysponujemy własnym zapleczem stolarskim, a nasza ekipa wyróżnia się wiedzą i doświadczeniem, wymaganymi do tworzenia stylowych i wytrzymałych drzwi. Posiadamy odpowiedni sprzęt, pozwalający nam wykonywać drzwi dwuskrzydłowe dostosowane do każdej przestrzeni. W dzisiejszych czasach takie luksusowe i przestronne elementy sprawdzają się nie tylko w eleganckich dworkach. Możesz je wykorzystać tam, gdzie chcesz. Wykonamy dla Ciebie drzwi dwuskrzydłowe z drewna, które świetnie zaprezentują się w wejściu do domowego salonu.

Nasze drzwi drewiane są wykonane z najwyższej jakości drewna, co gwarantuje nie tylko trwałość, ale także naturalny urok i ciepło. Zapoznaj się takżę z ofertą niestandardowych drzwi wewnętrznych!

drzwi-dwuskrzydlowe-drewniane