Kontakt

601 530 542
601 230 532
info@maxidoor.pl

Drzwi Porta

Porta to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich producentów drzwi. Drzwi Porta dopasowane są do wymagań inwestorów – są nie tylko doskonale zaprojektowane, odznaczają się nieprzeciętnym designem, ale przede wszystkim – spełniają najwyższe normy akustyczne i termiczne, dlatego też tak chętnie wybierane są tak i do sypialni, aby zapewnić idealny komfort, jak piwnicy i do łazienek nie tylko w domach, ale i miejscach użyteczności publicznej.

Dzięki temu, że drzwi Porta spełniają najwyższe normy akustyczne, doskonale sprawdzą się zamontowane w gabinetach lekarskich, gdzie duże znaczenie ma zachowanie poufności, jak i w biurach, czy placówkach administracyjnych.

Drzwi Porta – Warszawa

Szeroki wybór modeli oferowanych przez Porta sprawia, że idealne drzwi możemy dopasować do:

  • sypialni;
  • pokoju dziecięcego;
  • łazienki;
  • kuchni;
  • garderoby;
  • gabinetu;
  • piwnicy;
  • spiżarni;
  • garażu.

Drzwi Porta dostępne są w różnych konfiguracjach – z przeszkleniem, lustrem, ale też i pełne, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie izolacji akustycznej oraz termicznej. Drzwi Porta dostępne są także w formie przesuwnej, co z pewnością docenią właściciele wąski i małych przestrzeni, na których trudno o dopasowanie klasycznie otwieranych drzwi.

Idealnie dopasowane drzwi Porta

Szeroki design – od klasycznych po nowoczesne – drzwi Porta sprawia, że każdy inwestor znajdzie coś dla siebie. Oferowane przez Porta drzwi wykończone są laminatem, okleiną czy lakierem, dzięki czemu można je dopasować do każdego rodzaju wnętrz.

Wychodząc naprzeciw trendom, drzwi Porta mogą posiadać również wbudowane tablice, które sprzyjają twórczym zabawom, jak i komunikacji z innymi domownikami. Podążanie za nowoczesnością, a jednocześnie tradycyjne wzornictwo i solidność, z jaką zostały wykonane drzwi Porta sprawia, że to jedna z najchętniej wybieranych polskich marek, co potwierdzają liczne nagrody oraz certyfikaty co roku przyznawane przez Związek POiD. Jako jeden z ambasadorów programu Dobry Montaż Porta doskonale wie, jak ważne jest właściwe zamontowanie drzwi, aby zachować wszystkie właściwości produktu. Zapraszamy do zapoznanai się z ofertą drzwi agmar

drzwi-porta