Kontakt

601 530 542
601 230 532
info@maxidoor.pl

Listwy MDF

Powiedzenie mówi, że diabeł tkwi w szczegółach, co dotyczy również podłogi. Panele, parkiet czy klasyczne deski podłogowe wymagają odpowiedniego wykończenia, które pozwoli wyeksponować ich najlepsze piękno. W naszej ofercie znalazły się najlepiej wykonane listwy MDF, które skutecznie zabezpieczają podłogi i ściany, stanowiąc ich atrakcyjną dekorację.

Listwy podłogowe to jeden z najważniejszych i najczęściej wybieranych elementów wykończenia. W naszej ofercie znajdą państwo wiele wzorów o zróżnicowanych parametrach, co zdecydowanie ułatwia ich dopasowanie do każdego rodzaju wnętrz. Wybierając listwy MDF warto wziąć pod uwagę ich rozmiary, co pozwoli dobrać zestaw doskonale odpowiadający wymogom konkretnej przestrzeni.

Listwy MDF na zamównienie – Warszawa

W naszej firmie specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze zleceń, oferując listwy MDF na zamówienie jak i gotowe wyroby. Obsługujemy wszystkich odbiorców z Warszawy i okolic, pragnących wykorzystać listwy MDF w swoich projektach. Gwarantujemy im konkurencyjne dla całego regionu stawki, pełne wsparcie naszego sztabu doradców produktowych oraz przejrzyste zasady współpracy.

Listwy MDF na zamówienie tworzymy w oparciu o wysokiej jakości włókna drzewne, które poddajemy prasowaniu z wykorzystaniem precyzyjnie wybranych środków utwardzających. Optymalnie dobrane warunki ciśnienia i temperatury pozwalają stworzyć listy MDF dedykowane tak do produkcji mebli, jak i paneli podłogowych, ściennych i drzwi. Oferujemy możliwość wykończenia listwy MDF na zamówienie zgodnie ze zgłoszonym projektem, obejmujące lakierowanie, laminowanie lub inną formę obróbki powierzchni.

Listwy przypodłogowe - Warszawa

Nasze listwy przypodłogowe wykonane zostały z naciskiem na ich uniwersalne walory i możliwości aranżacyjne. Doskonale współgrają z każdym rodzajem podłóg – z panelami, drewnem, gresem czy klasyczną terakotą. Listwy MDF są trwałe, charakteryzują się dużą gęstością oraz są odporne na rozmaite szkodliwe oddziaływania.

Listwy MDF mogą posiadać delikatne wzory o dużej atrakcyjności wizualnej, dzięki którym doskonale sprawdzą się tak w aranżacjach klasycznych, rustykalnych, jak i nowoczesnych, loftowych i minimalistycznych. Listwy przypodłogowe najczęściej występują w kolorze białym, jednakże w zależności od potrzeb naszych Klientów mogą one zostać dopasowane względem kolorystyki pomieszczenia, podłogi lub ścian.

Aby cieszyć się idealnym wnętrzem, estetycznie dopracowanym w najmniejszym szczególe, warto zadbać o drobiazgi, nie zapominając przy tym o podłodze. Nasze listwy MDF na zamówienie są solidne, trwałe i odporne na intensywną eksploatację i nacisk sił fizycznych. Doskonale współgrają z każdym rodzajem podłogi, niezależnie czy mowa o tworzeniu nowej aranżacji domu, czy modernizacji dotychczasowego podłoża.

Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdą Państwo najlepsze modele listew MDF gotowych i na zamówienie. Chętnie pomożemy naszym Klientom dobrać wszelkie niezbędne dodatki potrzebne do stworzenia wymarzonej aranżacji. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą drzwi drewnianych

listwy-mdf