Kontakt

601 530 542
601 230 532
info@maxidoor.pl

Listwy MDF

Powiedzenie mówi, że diabeł tkwi w szczegółach i nie inaczej jest w przypadku podłogi. Panele, parkiet czy klasyczne deski podłogowe potrzebują właściwego wykończenia, aby wspaniale się prezentować. Tym wykończeniem są listwy przypodłogowe, które oprócz funkcji estetycznych są też zabezpieczeniem tak i podłogi, jak i ściany.

Listwy podłogowe, choć często o nich zapominamy, są jednym z najważniejszych elementów wykończenia. W naszej ofercie znajdą państwo wiele wzorów o różnych parametrach, co zdecydowanie ułatwia ich dopasowanie do każdego rodzaju wnętrz. Wybierając listwy warto wziąć pod uwagę ich ponadczasowość, ale także i szerokość – każde pomieszczenie zasługuje na indywidualne traktowanie, dlatego też listwy przypodłogowe nie wszędzie muszą być takie same.

Listwy przypodłogowe – Warszawa

Nasze listwy przypodłogowe wykonane z materiału, który doskonale współgra z każdym rodzajem podłóg – z panelami, drewnem, gresem czy klasyczną terakotą, czyli z MDF. Listwy MDF są trwałe, charakteryzują się dużą gęstością, a zatem są odporne na uszkodzenia.

Listwy MDF mogą być proste lub posiadać delikatne wzory, dzięki czemu można dopasować je do prostych wnętrz industrialnych, jak i do ciepłych rustykalnych. Listwy przypodłogowe najczęściej występują w kolorze białym, jednakże w zależności od potrzeb naszych klientów mogą one zostać dopasowane tak do koloru podłogi, jak i do ściany.

Aby cieszyć się idealnym wnętrzem, które jest estetyczne i dopracowane nawet w najmniejszym szczególe, warto zadbać o drobiazgi, do których zalicza się przede wszystkim listwy przypodłogowe. Nasze listwy MDF są solidne, trwałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, a do tego świetnie współgrają z każdym rodzajem podłogi. To szczegół, o którym warto pamiętać decydując się na nową aranżację domu.

Zapraszamy do naszego sklepu, w którym przedstawiamy nasze modele listew MDF – drobne nacięcia, a także odmienne szerokości sprawią, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, dopasowując drobne dodatki do wymarzonej aranżacji wnętrz.

listwy-mdf