Kontakt

601 530 542
601 230 532
info@maxidoor.pl

Drzwi MDF

Białe drzwi to klasyka od zawsze, wykonane z MDF są obecnie najbardziej popularne wśród naszych klientów. Bogate wzornictwo daje niekończącą się ilość mozliwości aranżacji. Białe drzwi fantastycznie wpisują się w najnowsze trendy i pasują do wszystkiego, co jest dzisiaj modne.

Drzwi Mahoniowe

Do pomieszczeń urządzonych w stylu skandynawskim czy industrialnym znakomicie będą pasować drzwi drewniane. Ramiaki w tych skrzydłach wykonane są z litego drewna obłożonego obłogiem mahoniowym (meranti). Drzwi te mogą być olejowane, bejcowane lub lakierowane w zależnosci od potrzeb klienta.

Drzwi niestandardowe

Oferujemy drzwi według indywidualnego zapotrzebowania klienta, pod każdy wymiar tak, aby harmonizowały z otoczeniem.

Zabudowy ścian

Dekoracje ścian z płyt fornirowanych coraz częściej pojawiają się w aranżacji wnętrz. Panele ścienne pokryte fornirem są bardzo eleganckie, pasują do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych. Duza różnorodność fornirów na rynku pozwala nadać wnętrzu oryginalny charakter, dzięki czemu staje się ono przytulne, nabiera wyrazistości i jest jedyne w swoim rodzaju.

Listwy

Jednym z najważniejszych elementów wykończenia są listwy przypodłogowe.
Posiadamy w sprzedaży duża ilość wzorów o różnych parametrach, co ułatwia dopasowanie ich do każdego wnętrza. Wykonane są one z materiału pasującego do wszystkich rodzajów podłóg, począwszy od paneli czy drewna kończąc na płytkach.
Białe listwy wpasowują się w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza.