Kontakt

601 530 542
601 230 532
info@maxidoor.pl

Drzwi DRE

Firma DRE to polski, renomowany producent, który działa na rynku już od ponad 30 lat. Specjalizuje się przede wszystkim w produkcji drzwi wewnętrznych, które są chętnie wybierane zarówno jako wyposażenie lokali mieszkalnych, jak i biur. Cechą charakterystyczną drzwi DRE jest przede wszystkim wysoka jakość.

Drzwi DRE – Warszawa

Wysoka jakość idzie w parze z popularnością, bowiem drzwi DRE są chętnie wybierane przez inwestorów. Są wykonane przy zachowaniu najwyższych standardów, ale i przy uwzględnieniu nowoczesnych technologii, dzięki którym odpowiadają nie tylko najnowszym trendom we wzornictwie, ale przede wszystkim normom budowlanym w zakresie dźwiękoszczelności, jak i izolacji. Maxidoor posiada w swojej ofercie szeroki wybór modeli drzwi marki DRE. Do najpopularniejszych modeli należą:

  • drzwi wewnętrze DRE pełne – zapewniające doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną, doskonale spełnią się w roli drzwi szczególnie sypialni gwarantując ciszę i spokojny sen;
  • drzwi wewnętrze DRE przeszklone – idealnie sprawdzą się szczególnie w małych pomieszczeniach zapewniając właściwy przepływ światła.

Drzwi DRE charakteryzuje również doskonały design. Modele dostępne są w formie lakierowanej, pokryte syntetyczną okleiną, jak i wykonane na wysoki połysk, dzięki czemu doskonale będą współgrać z nowoczesną aranżacją.

Drzwi DRE dostępne są także w szerokiej gamie kolorystycznej – od naturalnego drewna, po modne białe, które podkreślą elegancję każdego wnętrza.

Idealne drzwi DRE – dla każdego domu

Doskonałe i precyzyjne wykonanie, a także dopasowanie do najnowszych trendów sprawia, że drzwi DRE są chętnie wybierane przez inwestorów, dla których ważny jest nie tylko dobry design, ale przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo.

Polska marka drzwi od lat cieszy się uznaniem klientów, a współpraca z wykwalifikowanymi monterami sprawia, że sam montaż jest wykonany jest perfekcyjnie z zachowaniem najnowszym standardów, dzięki czemu drzwi spełniają wszystkie oczekiwania klientów. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą zabudowy ścian płytami mdf!

drzwi-dre