Kontakt

601 530 542
601 230 532
info@maxidoor.pl

Zabudowy ścian płytami MDF

Dekoracje ścienne od lat były ważnym elementem aranżacji wnętrz. Ornamenty, listwy ozdobne – wreszcie boazeria to doskonałe przykłady ponadczasowych aranżacji. Współczesne wnętrza, w których dużo jest minimalizmu również zasługują na proste i eleganckie formy, które podkreślą charakter pomieszczenia i nadadzą mu niepowtarzalnego looku.

Zabudowy ścian płytami MDF pojawiają się coraz częściej w aranżacji wnętrz. Panele, które są pokryte fornirem są nie tylko niezwykle eleganckie, ale przede wszystkim można je dopasować tak i do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. Sprzyja temu również różnorodność fornirów, która nadaje wnętrzom oryginalnego charakteru, co z kolei wpływa na komfort, wyrazistość, ale pomieszczenie staje się też przytulne, dzięki czemu dużo łatwiej jest nam w nim wypocząć.

Zabudowy ścian płytami MDF – Warszawa

Zabudowa ścian płytami MDF powinna być dopasowana do pozostałych elementów aranżacyjnych – podłogi, mebli czy koloru ścian, aby zachować spójność, niezwykle ważną w każdym wnętrzu. Panele naścienne aby spełniały swoją ozdobną funkcję powinny być przygotowane na wymiar – w ten sposób uniknie się niedbałego cięcia, które wpływa na efekt końcowy.

Panele wykonane z płyt MDF sprawdzą się nie tylko w sypialni, czy salonie, ale także w łazience. Bardzo często panele stosowane są także na przedpokojach czy hallach, czyli miejscach gdzie dochodzi do trudnych zabrudzeń. Zabudowa ścian płytami MDF nie tylko wpływa na estetykę pomieszczenia, ale przede wszystkim pomaga utrzymać je w czystości.

Panele ścienne wystarczy bowiem myć, podobnie jak i inne elementy wyposażenia wykonane z MDF za pomocą ścierki i środka do ochrony drewna. W ten sposób nie tylko zachowają one swój blask, ale zostaną także we właściwy sposób zabezpieczone. Dodatkowym atutem zabudowy ścian płytami MDF jest ich trwałość – to bowiem surowiec niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne. Pokryty natomiast naturalnym fornirem wprowadza harmonię, która przypadnie do gustu wszystkim domownikom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą listw mdf!

zabudowy_scian