Kontakt

601 530 542
601 230 532
info@maxidoor.pl

Drzwi mahoniowe

Kolor mahoniowy to jeden z chętniej wybieranych kolorów do wnętrz w przypadku stolarki drzwiowej. Delikatna czerwień drewna doskonale bowiem komponuje się z różnymi aranżacjami – od industrialnych, po nowoczesne. Podkreśla minimalizm, ale wpisuje się także w ciepło wnętrz rustykalnych.

Nasze drewniane drzwi mahoniowe polecamy przede wszystkim do pomieszczeń urządzonych w stylu skandynawskim oraz industrialnym. Ramiaki w skrzydłach wykonane są z litego drewna obłożonego obłogiem mahoniowym (meranti). Drzwi mogą być olejowane, bejcowane lub lakierowane – wszystko zależy od potrzeb klienta.

Drzwi mahoniowe – Warszawa

W odpowiedzi na najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, nasze drewniane drzwi mahoniowe wykonane są z najlepszej jakości surowców. Powłoka, jaką zostaną pokryte zabezpiecza jest przed działaniem czynników zewnętrznych, o jakie nietrudno także w warunkach domowych. Można je wyczyścić za pomocą ścierki z użyciem środków ochrony drewna zapewniając im tym samym niepowtarzalny połysk.

Nasze drewniane drzwi mahoniowe polecamy do każdego rodzaju wnętrz. W naturalistycznym stylu skandynawskim będą prawdziwą ozdobą wnętrza – doskonale będą współgrać z bielą i szarościami, a stojące obok nich wysokie rośliny zielone wspaniale uzupełnią całą aranżację.

Naturalna, mahoniowa czerwień współgra również z surowym industrializmem – szczególnie we wnętrzach, w których obecne są prawdziwe i klasyczne cegły, podkreślając ich wzór i kolor. W domach, w których ciepła nadają rustykalne dodatki, drzwi mahoniowe są użyteczną ozdobą, obok której trudno przejść obojętnie.

Jeśli zastanawiasz się, czy drewniane drzwi mahoniowe będą pasować do twojego domu, zapraszamy do naszego salonu – na żywo przekonasz się, jak wyjątkowy, głęboki jest ten niepowtarzalny, a jednocześnie naturalny kolor. Gwarantujemy, że obok mahoniowych drzwi nie da się przejść obojętnie, szczególnie gdy olej podkreśli naturalne słoje drewna, sprawiając że każdy model drzwi będzie niepowtarzalny. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą drzwi Pol-Skone

drzwi-mahoniowe