Kontakt

601 530 542
601 230 532
info@maxidoor.pl

Drzwi POL-SKONE

POL-SKONE to jeden z liderów w branży stolarki drzwiowej, który jest obecny na polskich rynku już od ponad 30 lat. Przez ten czas produkty polskiej marki stały się jednymi z najchętniej wybieranych, bowiem odznaczają się nie tylko trwałością, ale też i znakomitym designem, który świetnie współgra tak z tradycyjnymi, rustykalnymi wnętrzami, jak i z nowoczesnymi i minimalistycznymi.

Drzwi POL-SKONE powstają w oparciu o najlepszej jakości surowce i nowoczesne technologie, które nie tylko zwiększają atrakcyjność kolekcji, ale przede wszystkim odpowiadają nowym normom i wytycznym, poprawiając tym samym komfort ich użytkowania. To, co jest niezwykle ważne, to duża izolacja akustyczna – niezwykle potrzebna w każdym domu, aby poczuć odrobinę prywatności.

Drzwi POL-SKONE – Warszawa

Drzwi POL-SKONE charakteryzują się przede wszystkim bardzo dobrym designem, który w połączeniu z izolacją akustyczną idealnie trafia w gust inwestorów – w ofercie marki obecnych jest wiele wzorów, kolorów, ale przede wszystkim modeli, które można dopasować do różnego rodzaju aranżacji wnętrz.

Projektanci POL-SKONE stawiają zarówno na nowoczesny design, nie zapominając o miłośnikach klasyki, którzy docenią delikatne detale nadające drzwiom delikatności. Największą popularnością cieszą się drzwi białe oraz w kolorze naturalnego drewna, które podkreślą naturalistyczne wnętrza.

Indywidualne podejście do klienta sprawia, że drzwi POL-SKONE dostępne są także w wielu wymiarach – od 60 do nawet 100 centymetrów, co odpowiada na różne etapy budownictwa w Polsce. Dzięki rozwiązaniom polskiego producenta dopasowanie idealnych drzwi do wnętrz będzie niezwykle proste.

Polska marka stawia nie tylko na dobry design, ale przede wszystkim na jakość – a to z kolei wpływa na zadowolenie klientów stawiając POL-SKONE w czołówce polskich producentów drzwi. Warto zauważyć, że POL-SKONE posiada w swojej ofercie również inne elementy stolarki budowlanej, dzięki czemu dopasowanie dodatków wykończeniowych pomoże stworzyć wnętrza spójne i eleganckie, zgodne z marzeniami klientów. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą drzwi porta

drzwi-pol-skone