Kontakt

601 530 542
601 230 532
info@maxidoor.pl

Drzwi POL-SKONE - Warszawa

POL-SKONE to jeden z liderów w branży stolarki drzwiowej, obecny na polskim rynku już od ponad 30 lat. Przez ten czas produkty polskiej marki stały się jednymi z najchętniej wybieranych - odznaczają się nie tylko trwałością, ale też znakomitym designem, który świetnie współgra z tradycyjnymi, rustykalnymi wnętrzami, jak i aranżacjami nowoczesnymi i minimalistycznymi.

POL-SKONE drzwi powstają w oparciu o najlepszej jakości surowce i przy użyciu nowoczesnej technologii. Dzięki temu drzwi drewniane z tej kolekcji są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim odpowiadają najwyższym normom i wytycznym, poprawiając komfort osób przebywających w budynku. Niezwykle ważna jest solidna izolacja akustyczna – niezwykle potrzebna w każdym domu, gwarantująca optymalne warunki do odpoczynku, snu i nauki. Nasze drzwi POL-SKONE są dostępne od zaraz, gotowe do wysyłki pod wskazany przez Klienta adres oraz dostępne w wersjach spersonalizowanych, zgodnie z wymogami i potrzebami nabywcy.

POL-SKONE - elegancja wizualna oraz optymalna izolacja

Drzwi POL-SKONE charakteryzują się atrakcyjnym designem, optymalną izolacją oraz bezawaryjnym działaniem przez wiele lat. Dzięki temu drzwi POL-SKONE idealnie trafiają w gusta inwestorów – w ofercie marki dostępne są rozmaite wzory, odcienie, sposoby wykończenia, pozwalające na dopełnienie stylistyki architektury jak i aranżacji wnętrz.

Projektanci drzwi POL-SKONE eksplorują rozmaite wzorce - znajdziemy zarówno drzwi w nowoczesnym i minimalistycznym designie, jak i klasyczne warianty obfitujące w delikatne zdobienia, detale i atrakcyjne wizualnie łuki. Największą popularnością cieszą się drzwi białe oraz w kolorze naturalnego drewna, doskonale podkreślające naturalistycznie wykończone wnętrza.

POL-SKONE – najlepsze drzwi w Warszawie

POL-SKONE to drzwi dostępne w wielu wariantach i wymiarach – od 60 do nawet 100 centymetrów. Dzięki temu odpowiadamy na zróżnicowane zapotrzebowanie inwestorów i prywatnych nabywców, którzy pragną wykorzystać je w swoich domach, firmach usługowych, zakładach. Niezależnie od miejsca montażu, gwarantujemy możliwość dopasowania drzwi do wymogów architektury oraz skuteczną izolację akustyczną i termiczną. Estetyka i komfortowe warunki mieszkaniowe to najważniejsze walory POL-SKONE drzwi.

Stawiamy nie tylko na design, ale również jakość i wytrzymałość naszych drzwi. Zaufanie, którym obdarzyli nas dotychczasowi Klienci czyni nas jednym z najchętniej wybieranych producentów drzwi w Polsce. Drzwi POL-SKONE oferujemy wszystkim Klientom z Warszawy i terenu aglomeracji stolicy. Doskonałe skomunikowanie z mazowieckim pozwala nam zaproponować pełną dostępność całego asortymentu oraz najkrótsze terminy finalizacji zamówienia.

W naszej ofercie znalazły się nie tylko drzwi POL-SKONE, ale również inne elementy stolarki drzwiowej i budowlanej, co ułatwia odnalezienie wszystkich niezbędnych dodatków wykończeniowych i ich wzajemne dopasowanie w sposób spójny i elegancki, zgodnie z projektem naszych Klientów. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą drzwi porta

drzwi-pol-skone