Kontakt

601 530 542
601 230 532
info@maxidoor.pl

Drzwi ukryte

Jednym z najnowszych hitów w aranżacji wnętrz są drzwi ukryte. Idealnie wpisują się w nowoczesne wnętrza, podkreślając ich surowość i minimalizm. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na kreatywne zagospodarowanie różnego typu architektury i budynków. W każdym przypadku drzwi ukryte mogą stać się atrakcyjną dekoracją, przyciągającą wzrok przechodniów oraz podkreślającą ekskluzywny charakter danego budynku.

Ukryte drzwi to rozwiązanie pod wieloma względami innowacyjne. Ukryta w ścianie ościeżnica sprawia, że drzwi wydają się być stopione ze ścianą, z którą tworzą spójną całość. Atutem tego rozwiązania jest możliwość pomalowania drzwi na ten sam kolor, którym wykończono elewację budynku. Dzięki temu uzyskujemy niezwykły efekt ukrycia.

Drzwi ukryte – Warszawa

Ukryta ościeżnica, czyli ukryte drzwi, cieszą się coraz większą popularnością wśród dekoratorów wnętrz, inwestorów i odbiorców prywatnych. Wybierając drzwi z ukrytą ościeżnicą mogą unowocześnić design rozmaitych powierzchni i miejsc. Za ich pomocą mogą optycznie powiększyć przestrzeń, tworzyć „tajemnicze przejścia” wtopione w strukturę ściany, jak również w inny sposób przekształcać prezencję budynku.

Nowoczesne, ukryte drzwi mogą być eleganckim wykończeniem salonu, ale też i świetnym zabezpieczeniem piwnicy czy spiżarni, za każdym razem pozytywnie wpływając na prezencję i odbiór całego pomieszczenia. Na drzwi z ukrytą ościeżnicą decyduje się coraz więcej wiodących producentów stolarki tworząc produkty spełniające najbardziej wyśrubowane wymogi izolacyjne. Nasze drzwi z ukrytą ościeżnicą oferujemy wszystkim odbiorcom z Warszawy i aglomeracji stolicy - mogą liczyć na konkurencyjne w całym regionie stawki oraz najkrótsze terminy realizacji zlecenia.

Drzwi z ukrytą ościeżnicą - w naszej ofercie

Oferujemy drzwi z ukrytą ościeżnicą o stabilnej i trwałej konstrukcji, zapewniającej wieloletnie i bezawaryjne działanie. Nasze drzwi pomogą podnieść standard wizualny wszystkich miejsc, w których zostaną zamontowane. Specjalne zawiasy pozwalają na znaczne wychylenie skrzydeł drzwi, gwarantując jednocześnie stabilne i bezpieczne działanie. Drzwi z ukrytą ościeżnicą oferujemy w różnych rozmiarach i wariantach, polecanych zwłaszcza tym Klientom, którzy stawiają na nowoczesne i zarazem eleganckie rozwiązania.

Profesjonalny montaż drzwi ukrytych

Ukryta ościeżnica musi zostać prawidłowo zamontowana, dzięki czemu będzie skutecznie pełnić swoje zadanie. Wszelkie błędy montażowe mogą mieć negatywny wpływ na wygląd drzwi, ich użytkowanie oraz właściwości. Dlatego warto korzystać z usług montażu oferowanych przez sprawdzonych i wykwalifikowanych kontrahentów, którzy nie tylko zadbają o estetyczne aspekty, ale również o kwestie techniczne.

JJeśli poszukują Państwo idealnych drzwi ukrytych, które spełnią wszelkie oczekiwania – zapraszamy do kontaktu z nami. Z łatwością dopasujemy nasz asortyment do konkretnych potrzeb, pomożemy w odnalezieniu najlepszych drzwi z ukrytą ościeżnicą oraz przeprowadzimy ich montaż. Zapraszamy do zapoznania się z ofertądrzwi dre!

drzwi-ukryte