Kontakt

601 530 542
601 230 532
info@maxidoor.pl

Drzwi ukryte

Jednym z najnowszych hitów w aranżacji wnętrz są wyjątkowe drzwi ukryte. Idealnie wpisują się w nowoczesne wnętrza, podkreślając ich surowość i minimalizm. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na kreatywne zagospodarowanie wnętrz, w których ukryte drzwi wbrew pozorom mogą być nietuzinkową dekoracją.

Ukryte drzwi to dość innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie – ościeżnica zostaje ukryta w ścianie, przez co same drzwi wydają się być stopione ze ścianą. Atutem takiego rozwiązania jest także możliwość pomalowania drzwi na ten sam kolor, co ściana co dodatkowo zwiększa efekt ukrycia.

Drzwi ukryte – Warszawa

Ukryta ościeżnica, czyli ukryte drzwi cieszą się coraz większą popularnością szczególnie wśród dekoratorów wnętrz, którzy starają się unowocześnić design zarówno małych, jak i dużych powierzchni. Bo innowacyjne, ukryte drzwi doskonale pasują do jednych i drugich – w pierwszym przypadku optycznie powiększają przestrzeń, w drugim zaś stanowią tajemnicze przejście, które przykuwa uwagę.

Nowoczesne, ukryte drzwi mogą być eleganckim wykończeniem salonu, ale też i świetnym zabezpieczeniem piwnicy czy spiżarni nie wpływając negatywnie na odbiór całego pomieszczenia. Na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej wiodących producentów drzwi, dzięki czemu ukryte drzwi oprócz nietuzinkowego designu spełniają wszystkie wymogi akustyczne i termiczne.

Profesjonalny montaż drzwi ukrytych

Ukryta ościeżnica, aby spełniała swoje właściwości, wymaga właściwego montażu. W tym wypadku nie ma miejsca na drobne błędy, gdyż mogą one wpłynąć negatywnie tak i na sam wygląd drzwi, jak i na ich właściwości.

Dlatego też w przypadku montażu ukrytych drzwi niezwykle ważne jest skorzystanie z usług sprawdzonych i przeszkolonych we właściwy sposób monterów, którzy nie tylko zadbają o estetyczne aspekty montażu drzwi, ale również zadbają o kwestie techniczne.

Jeśli poszukujesz idealnych drzwi ukrytych, które spełnią twoje oczekiwania – koniecznie skontaktuj się z nami. Naszą ofertę dopasujemy do twoich potrzeb, zaś nasi monterzy zadbają o twój komfort i bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi dre!

drzwi-ukryte